Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127984

Puu- ja juurvilja tootejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Tootegrupi müügi/kasumi (Gross Margin)/Format optimiseerimine
-Andmesisestus (hankijad, tootenimetused, jms)
-Sortimendis olevate toodete hankimine (importimine) kaupluste formaatidele
-Põhisortiminedi kujundamine
-Tootekampaaniate korraldamine
-Toote kvaliteediprobleemide lahendamine
-Suhtlemine hankijatega

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus, soovitavalt ostu- või müügialane
- B-kategooria juhiload
- Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasemel
- Isikuomadused: iseseisev, hea pingetaluvusega, suhtlemisalids

Kasuks tuleb:
- Varasem töökogemus jaekaubanduses

- Vastutusrikast ja mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
- Häid töötingimusi
- Täiendkoolitusi ja firmasisest arenguvõimalust

Lisainfo

- Töökoht asub Jüris, Harjumaal
- Osakonnas 4 töötajat, tootejuht allub puu- ja juurvilja osakonna tootegrupi juhile
- Tööaeg E-R kl 8.00-16.30

Tööpakkumise number
#127984