Värsked tööpakkumised

Püstlamellkardinate valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43807

Tööpakkumise number

43807

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib seoses töömahu suurenemisega oma meeskonda püstlamellkardinate valmistajat, kelle tööülesanneteks on püstlamellkardinate valmistamine (püstlamellkardina profiilide saagimine, mehhanismide ja lamellide valmistamine),

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on füüsiliselt vastupidav, täpne, korrektne ja positiivse ellusuhtumisega. Kasuks tuleb töökogemus tootmise valdkonnas.

Pakume väljaõpet, kaaseaegset töökeskkonda ja nooruslikku meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötasu on konkurentsivõimeline.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2005

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; kapisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük