Värsked tööpakkumised

Pumplate operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 594735

Tööpakkumise number

594735

Firma nimi peidetud Pumplate operaator

Töö kirjeldus

Veepumplate töö ja veepuhastusprotsessi kontroll automaatjuhtimissüsteemis
Tehnoloogiliste seadmete opereerimine ja hooldus
Puurkaevu- ja survetõstepumplate tööparameetrite jälgimine, häirete fikseerimine ja kõrvaldamine
Veeproovide võtmine

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt tehniline haridus
Väga hea eesti keele oskus ja hea arvutikasutamise oskus
Kohusetunne ja iseseisvus
B-kategooria autojuhiload
Kasuks tulevad töökogemused elektri, automaatika või mehaanika valdkonnas

KINDLUSTUNNET: Stabiilne ja huvitav töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis
ARENGUT: Väljaõpe kogenud kolleegi juhendamisel ning süsteemne koolitamine
VÄÄRIKAT TASU: Konkurentsvõimeline töötasu ning heade tulemuste korral iga-aastane tulemustasu
AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel
SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: tipptasemel tööohutus, ühisüritused, toetavad juhid ja meeskond

Lisainfo

Töö on vahetustega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. mai 2019