Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246481

Pulbervärvimisliini paigaldaja-operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pulbervärvimisliini mehaaniline paigaldus spetsialisti juhendmisel;
Pulbervärvimisliini seadistamine vastavalt etteantud tööülesandele;
Liini seadmete hooldus.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus metallitööstuses, seadmete paigaldamisel, soovitavalt metallpindade töötlemise valdkonnast;
Eesti ja inglise keele oskus (tehnilisest dokumentatsioonist arusaamine), kasuks tuleb soome keele oskus;

Huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegsel liinil ning konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#246481

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2011

Lappset Group Oy on üks maailma juhtivatest mänguväljakute konstruktsioonide valmistajatest. Ettevõte pakub erinevates vanustes inimestele (beebidest vanavanemateni) võimalusi mängimiseks, sportimiseks ja ühiseks liikumiseks. Lisaks mänguväljakutele ja spordivahenditele toodab Lappset ka laias valikus õue-, pargi- ja tänavamööblit. Ettevõtte tooted pakuvad rõõmu miljonitele lastele ja täiskasvanutele enam kui 50 riigis.
Rohkem kui 40 aastaga on ettevõte kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, mis pakub tööd üle 340 inimesele 6 riigis. Ettevõtte käive oli 2010. aastal 45,3 miljonit eurot.
Seoses tootmismahtude suurenemisega avab Lappset Group 2012. aastal Eestis uue metallkomponentide tootmise tehase.

Vaata rohkem