Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643748

PULBERVÄRVILIINI OPERAATORILE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub:31. märts 2020

Töö kirjeldus

Metalltoodete ja –detailide pulbervärvimine värviliinil.

Ootused kandidaadile

*omad head värvitaju ning sind iseloomustab hoolsus, püsivus ja täpsus
* tunned vastutust ja rõõmu hästi teostatud töö üle
* kasuks tuleb eelnev töökogemus operaatorina pulbervärviliinil.

Sul on hea võimalus töötada süsteemselt arenevas ettevõttes, mis pakub omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, toetavat ja sõbralikku meeskonda, koolitusi ja sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#643748

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Kitman Thulema AS on Eesti kapitalil põhinev 84 aastane, 140 töötajaga, kaasaegse tehnoloogiaga juhtiv kaubandussisustuse arendaja, tootja ja turustaja Eestis.
Ettevõte põhitegevuseks on ühiskondlike ruumide sisustuslahenduste kavandamine, tootmine, projektijuhtimine ja paigaldamine. Ettevõtte toodete ja teenuste eksport moodustab kogu müügitulust 40%. Peamised turud Euroopa Liidus on Soome, Prantsusmaa, Läti, Rootsi, Suurbritannia ja Saksamaa ning väljaspool Euroopa Liitu Venemaa ja Norra.
Ettevõttele on omistatud juhtimissüsteemi standardite ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 sertifikaadid.

Vaata rohkem