Värsked tööpakkumised

Pulbervärvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114395

Tööpakkumise number

114395

Töö kirjeldus

Otsime oma kauagsele kliendle seoses töömahu suurenemisega lisa pulbervärvijaid.Pulbervärvija tööks oleks metalldetailide värvimine ja kõik muud pulbervärvimisliini tööd(riputamine, pakkimine, masinate hooldus, järelvalve). Töökohad on Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame töökogemust ja soome keele oskust vähemalt arusaamise tasandil.

Heale töötajale pakume püsiva töökoha ja head töötingimused.

Lisainfo

Antud töökoht asub Vaasas(Helsingist ca 430km). Tööaeg on 8-10 tundi päevas. Töö võib olla vahetustega. Aitame töölistel leida elamispinna töökoha lähedusest. Aitame Soomes vajalike registreeringute tegemisel, maksukaardi saamisel.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

Maneo OÜ tegeleb tööliste rentimisega Soome tööstusettevõtetele. Põhiliselt on meie klientideks metalliala ettevõtted. Seetõttu otsime pidevalt oma meeskonda metalliala spetsialiste, keevitajaid, pinnakäsitlejaid jpt. Pakume oma töölistele korrektse töölepingu ja motiveeriva palga. Abistame Soomes vajalike registreeringute tegemisel ja maksukaardi saamisel. Püüame olla alati hea tööandja ja usaldusväärne partner oma klientidele.