Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438377

Pulbervärvija metallitööstusse (KIIRE)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime pulbervärvijat, kellel töökogemused pulbervärvimise liini seadistamisest pulbervärvimisest. Tööülesanneteks on erinevate metalldetailide pindade viimistluseelne mehhaaniline puhastus, haavliprtsi-, pesu-, kuivatus- ja pulbervärvi liini tööshoidmine ja seadistamine.
Töökoht Laagris ja 2 vahetuses

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus, boonuseks on automaatpulbervärvimisliinide töökogemus
  • meistri kogemus
  • täpsus, korrektsus
  • hea eesti keele oskus
kasuks tuleb soome või inglise keel suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töö,-ning olmetingimusi
Head kollektiivi
Konkurentsivöimelist töötasu

Tööpakkumise number
#438377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

Barona Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuva rahvusvahelise kontserni Barona Group OY tütarfirma
Barona Group lisa info: www.baronagroup.com www.baronagroup.fi

Vaata rohkem