Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296105

Puksiirlaeva vahetuskapten

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • puksiirlaeva ekspluatatsioon ja juhtimine
  • laeva meeskonna töö korraldamine
  • laeva mehhanismide, seadmete ja varustuse perioodiliste ülevaatuste korraldamine
  • laeva dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 500se kogumahutavusega laeva kapteni tunnistus (RSK-500)
  • meeskonna juhtimiskogemus 3-5 aastat
  • eesti keel valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvutioskus vastavalt tööülesannete täitmisele
  • suhtlemis- ja koostöövalmidus
  • tervisekontrolli kehtiv tõend tööks merel
  • kasuks tuleb töökogemus puksiirlaeva juhina

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi
  • head motivatsioonipaketti
  • stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • soodsat töögraafikut

Lisainfo

Vahetuskapten allub puksiirlaeva kaptenile ning vahetuskapteni alluvuses töötavad mehaanik ja madrus.
Tööajarežiim: vahetustöö - 2 nädalat tööl ja 2 nädalat vaba.

Tööpakkumise number
#296105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2013

AS Kunda Nordic Tsement on 220 töötajaga, rahvusvahelisse ehitusmaterjalide tootmiskontserni HeidelbergCement Group kuuluv ettevõte Lääne-Virumaal. Ettevõtte peamised tegevusalad on ehitustsementide ja lubjakivikillustiku tootmine ning müük, sadamateenuste osutamine. Ettevõte on puksiirlaeva "Kunda" (IMO 6818887) omanik ning pakub kaubalaevadele sadamapuksiiri teenust Kunda sadamas.

Vaata rohkem