Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140684

Puksiirlaeva kapten

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puksiirlaeva ekspluatatsioon ja juhtimine
  • laeva meeskonna töö korraldamine
  • laeva mehhanismide, seadmete ja varustuse perioodiliste ülevaatuste korraldamine
  • laeva dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • 500se kogumahtuvusega laeva kapteni diplom
  • töökogemus puksiirlaeval
  • eesti keele valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvutioskus (MS Office hea valdamine)
  • suhtlemis-ja koostööoskus
  • aktiivsus

Ettevõte pakub

  • soodsat töögraafikut
  • häid töötingimusi
  • stabiilset ja kindlat sissetulekut

Tööpakkumise number
#140684

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

AS PORT KUNDA on AS Kunda Nordic Tsement tütarettevõte ja vedurlaeva "Kunda" (IMO 6818887) omanik, mis pakub kaubalaevadele sadamapuksiiri teenust Kunda sadamas.

Vaata rohkem