Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68876

Puitpakendite valmistaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmis-ja tööstusettevõtetele erinevaid puitpakendeid valmistavale firmale töötajaid. Töö õpetatakse kohapeal. Töökoht asub Soomes, Tamperes.

Ootused kandidaadile

  • korrektsus, ausus ja kohusetunne;
  • sobiv töötaja teab, mis on vasar, naelapüss ja naelad ning on nendega varem kokku puutunud;
  • soov töötada pikemat aega Soomes;
  • soome või inglise keele valdamine vähemalt algtasemel;

Ettevõte pakub

  • töötasu 8-9 €/h bruto;
  • väljaõpet kohapeal ja pikaajalist töökohta Soomes;
  • elamist tööandja korteris soodsa lisatasu eest;

Lisainfo

Huvi korral küsi lisa! Külastage meie kodulehte www.uniq-u.com ja registreerige ennast meie andmebaasi.

Tööpakkumise number
#68876

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2006

Uniq U on rahvusvaheline personaliotsingu firma. Värbame ja vahendame personali välismaal paiknevatele koostööpartneritele ja ettevõtetele. Samuti otsime inimesi erinevatele ametikohtadele ka Eestis.

Vaata rohkem