Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430066

Puitmaja elementide koostaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitkonstruktsioonide koostamine vastavalt tootejoonistele.

Ootused kandidaadile

Nõutav varasem töökogemus puitmajade tootmises või paigalduses.
Kandidaadilt ootame kohusetundlikkust, täpsust ja kiiret taipu.
Head tervist ja tööriistade käsitlemise oskust.
Meeskonnatöös osalemise soovi.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Elukoht soovitavalt Raasikul, Kehras või selle lähiümbruses.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi.
Motiveerivat töötasu.
Kindlat ja stabiilset tööaega, töökohta ja ühtset meeskonda.

Lisainfo

Raasiku, Jõelähtme vald (Lasnamäelt 20 minuti autosõidu kaugusel). Rongiühendus olemas.

Tööpakkumise number
#430066

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

Q-haus Baltic OÜ majatehas on loodud 2004 ja on üks suurimatest puitelementmajade tootjatest Eestis. Pakume klientidele puitmajade ja majaelementide arhitektuurseid lahendusi, projekteerimist, tootmise ning paigalduse teenuseid. Järgime oma töös kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO9001:2008 ning ISO14001:2004 põhimõtteid ja nõudeid. Meie tootmisele on omistatud European Technical Approval (ETA) sertifikaat. Klientide rahulolu meie toodete ning teenustega on kõrge. Enamus toodangust ekspordime ja paigaldame klientidele Euroopas, peamiselt Skandinaavias. Seoses töömahu kasvuga ootame oma kollektiivi:

Vaata rohkem