Värsked tööpakkumised

Puitmaja elementide koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375777

Tööpakkumise number

375777

Töö kirjeldus

Puitkonstruktsioonide koostamine vastavalt tootejoonistele.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame kohusetundlikkust, täpsust ja kiiret taipu.
Head tervist ja tööriistade käsitlemise oskust.
Meeskonnatöös osalemise soovi.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb varasem töökogemus puitmajade tootmises või paigalduses.
Elukoht soovitavalt Raasikul, Kehras või selle lähiümbruses.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi.
Motiveerivat töötasu.
Kindlat ja stabiilset töökohta, ühtset meeskonda.

Lisainfo

Raasiku, Jõelähtme vald (Lasnamäelt 20 minuti autosõidu kaugusel). Rongiühendus olemas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2015
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2015
Brutopalk:
800.00 - 1400.00 €/kuus

Q-haus Baltic OÜ majatehas on loodud 2004 ja on üks suurimatest puitelementmajade tootjatest Eestis. Pakume klientidele puitmajade ja majaelementide arhitektuurseid lahendusi, projekteerimist, tootmise ning paigalduse teenuseid. Järgime oma töös kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO9001:2008 ning ISO14001:2004 põhimõtteid ja nõudeid. Meie tootmisele on omistatud European Technical Approval (ETA) sertifikaat. Klientide rahulolu meie toodete ning teenustega on kõrge. Enamus toodangust ekspordime ja paigaldame klientidele Euroopas, peamiselt Skandinaavias. Seoses töömahu kasvuga ootame oma kollektiivi: