Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294933

Puitkonstruktsioonide projekteerija/AUTOCAD joonestaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- puitmaja elementide konstruktsioonide projekteerimine
- AUTOCAD jooniste koostamine

Ootused kandidaadile

- projekteerimisprogrammi kasutamise oskus
- ehitusprojektide joonestaja kogemus
- töökus ja kohusetundlikkus
- hea pingetaluvus
- täpsus ja põhjalikkus
- meeskonnatöö oskus

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- arhitektuursete jooniste koostamise kogemus
- puitelementide projekteerimiskogemus

Ettevõte pakub

- põnevaid väljakutseid arenevas ettevõttes
- toredat ja asjalikku meeskonda

Lisainfo

Tööd on võimalik teha ka lisatööna põhitöö kõrvalt asukohaga üle-Eesti.

Tööpakkumise number
#294933

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2012

Antemare OÜ näol on tegemist rahvusvahelist kogemust omava majatehasega. Tegutseme aastast 2005, omades seega pikaajalist kogemust puitmajade ehitamisel. Oma tegevuses oleme spetsialiseerunud puitkonstruktsioonil põhinevate element- ja moodulmajade projekteerimisele, tootmisele ning püstitamisele.
Meie tootevalikusse kuuluvad eramud, paarismajad ning rida- ja kortermajad. Majad projekteeritakse ja ehitatakse energiasäästlikkuse põhimõtteid silmas pidades. Toodame maju nii tüüp- kui personaalprojektide alusel. Lõplik majade välisilme ja ruumide paigutus kujuneb alati tellija, projekteerija ja omavalitsuse koostöös.
Pakume erinevaid valmidusastmeid „mustast karbist" kuni „võtmed kätte" paketini.

Vaata rohkem