Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521931

Puitkonstruktsioonide insener / projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Insener - projekteerija peamised tööülesanded on puitkarkass- ja elementmajade konstruktsioonide projekteerimine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • töökogemus tootmisettevõttes ja puiduvaldkonnas antud erialal vähemalt 1 aastat
  • töökogemus puitkonstruktsioonide tugevusarvutuste tegemisel
  • rahvusvahelised kogemused erinevate projektidega
  • teadmised tootearenduse protsessidest
  • erialaste arvutiprogrammidega töötamise kogemus spetsialisti tasemel
  • usaldusväärne, kohusetundlik ja täpne
  • väga hea eesti keele ja erialase inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • erialast täiendkoolitust
  • töökat ja meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#521931

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Meie tegevusvaldkonnad on Ehitustööd. Moduland Building OÜ toodab Rummus asuvas tootmishoones:
*Moodulmaju *Elementmaju *Passiivmaju *Majakarkassi *Katuseferme *Posi-talasid *Vahelaetalasid *Ühiskondlike ning tootmishooneid parimail tehnoloogiail puidust!

Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse.

Moduland Building OÜ omab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt väljastatud MTR registreeringuid nr. EEH009663

Vaata rohkem