Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521669

Puit eramute ehitusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

T-ELEMENTTI OÜ võtame täistööajaga tööle puit eramute ehitus spetsialiste ,
Tööaeg 14-21 päeva kuus tükitöö alusel.
Üldehitajatel palume mitte ühendust võtta!

Ootused kandidaadile

Kiire taibuga
B kat juhiluba
Eestikeele oskus kõnes ja kirjas
Omad vähemalt 3 aastast puitmaja ehitus kogemust ja valdad jooniste lugemis oskust

Aastaringset tööd professionaalses meeskonnas , ametiautot ja kõiki töövahendeid, tasuta majutust

Tööpakkumise number
#521669

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 26 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. märts 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem