Värsked tööpakkumised

Puidutöötlusliini operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186746

Tööpakkumise number

186746

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Karvia piirkonda (300 km Helsingist)

Puidutöötlusliini operaatorid

Kliendiettevõte tegeleb akende ja uste valmistamisega. Töö teostatakse arvutiga juhitud puidutöötlusliinil (Saag, höövlid, frees). Toormaterjalist (puidust) valmistatakse akende osi, eelnevalt valmis tehtud programmide alusel. Töökoht eeldab analoogsete pinkide opereerimiskogemust.
Kasutatavad seadmed on kaasaegsed.

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemust analoogsest tööst!
- Soome keele oskus suhtlustasemel

Kasuks tuleb:
- Isikliku auto kasutamise võimalus
- Varasem töökogemus ja kehtiv „verokortti“ Soomes.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- aitame teha vajalikud registreerimised.
- aitame majutuse korraldamises

Lisainfo

- Abi majutuse korraldamisel
- Vajadusel abi Soome registreerimisel

Kandideerimiseks palume Täida alljärgnev avaldus võimalikult täpselt. Palume välja tuua ka puidutöötluspingid millega olete varem töötanud.

Lisainformatsiooni jagame neljapäeviti tööajal telefonilt 5130161 või elektronpostiaadressilt.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2009
Kuulutus sisestati:
6. november 2009

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.