Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196702

Puidutöötlusliini operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • CNC puidutöötlusliini opereerimine, milleks on tootmiskeskus puithoonete karkassidetailide valmistamiseks.
  • Tootmiseelse tootejooniste läbivaatus ja korrigeerimine ning dokumentatsiooni korrashoid.
  • Toormematerjali lao korrashoid ja arvestus.
  • Valmisdetailide markeerimine, pakkimine ja laadimine.
  • Tootmiskeskuse seadistustööde, hooldustööde ja jooksva remondi teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus tehniliste seadmetega töötamisel (puidutöötlus)
  • Tehniline haridus
  • Arvuti ja elektriseadmete kasutamise oskus
  • Ehitusjooniste lugemisoskus
  • Korrektsus, hoolivus, iseseisvus ja täpsus
  • Tõstukiga töötamise oskus

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd
  • Head töökeskkonda
  • Töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

  • Töökoht asub Harjumaal Aegviidu alevis, 60 km Tallinnast

Tööpakkumise number
#196702

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010

Fermhouse OÜ on 2005. aastal tegevust alustanud eraettevõte, asukohaga Aegviidu alevis. Meie tegevusalaks on väikeelamute ja muu otstarbega hoonete tappühendustehnoloogial põhinevate puitsõrestik- konstruktsioonide projekteerimine, tootmine ja paigaldamine.

Vaata rohkem