Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122135

Puidutöötlemisseadmete müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi ülesandeks on CNC seadmete ja liinide müügitegevuse juhtimine koos müügieelse ja – järgse konsultatsiooni ning teeninduse organiseerimisega. Töö sisaldab tihedat koostööd Euroopa eri maades asuvate valmistajatehastega.

Ootused kandidaadile

- inseneriharidust või ametikohale vastavat tehnilist haridust (puutööstus, puidutöötlemis, mehaanik, jne)
- puidutööstuse ja/või puidutöötlemisseadmete tundmist
- paindlikust ja kliendile orienteeritust
- valmisolekut pingsaks tööks ja tööreisideks
- eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- pikaajalist töösuhet
- kogenud ja koostööaldist kollektiivi
- huvitavat ja väljakutsuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas
- täiendõpet ja tootekoolitusi
- stabiilset ning oskustel ja tulemustel põhinevat tasustamise
süsteemi
- kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
- ametiautot või autokompensatsiooni
- võimalik ka töötada kodukonkontoris

Lisainfo

Kandideeri läbi CV Keskuse või saada CV ja sooviavaldus koos palgasooviga meiliga taina.ahlroth(at)tekma.fi . Lisainfot annab Taina Ahlroth tel.+358 381 631 29 või + 358 50 616 90 (soome või inglise keeles).

Tööpakkumise number
#122135

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Tekma Eesti OÜ on puidutöötlemisseadmeid tarniv ettevõte. Meie tootevalikusse kuuluvad mitmesugused selle ala seadmed ja tööpingid, CNC-seadmed ja automaatsed puidutöötlemisliinid. Oleme oma tosina tegutsemisaasta jooksul tarninud seadmeid puidutööstuse juhtivatele ettevõtetele. Meie kontor asub Tallinnas.

Vaata rohkem