Värsked tööpakkumised

Puidutöötlemise seadmete müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28421

Tööpakkumise number

28421

Töö kirjeldus

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame puidutöötlemise või masinaehituse alast haridust, töökogemust puidutööstuse ja müügi valdkonnas, inglise ja soome keele oskust, valmidust ametireisideks ning autojuhiloa olemasolu.

Pakume meeldivat töökeskkonda, huvitavat tööd, ametialast koolitust, töö tulemustest sõltuvat palka, ametiauto kasutamise võimalust.

Lisainfo

AMETIKÄIGUKIRJELDUS koos PALGASOOVIGA palume saata E-MAIL: tiina@areserv.ee
märgusõnaga:"PENOPE"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
19. märts 2004

Penope OY (www.penope.fi) on Soome üks suurimaid puidutöötlemise seadmete ning käsitööriistade müügi ja hooldusega tegelevaid firmasid, mis on tegutsenud sel alal üle 30 aasta (al. 1973). Ettevõttes töötab 50 inimest ning 2003. a. käive oli umbes 16 mln EUR.
Penope Markt OÜ on Penope OY tütarfirma Eestis, mis alustas oma tegevust 2001. aastal.