Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641999

Puidutööstusesse automaatik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidumasinate (lihvid, saed, pressid, freesid, kompressor, aspiratsiooni- ja niisutussüsteem jms) hooldus, kalibreerimine, puhastus ja jooksev täiendus ning parendus.
- Hooldus- ning remondigraafikute pidamine.
- Teravahetused.
- Vajadusel pinkide ümberpaigutus ning sellega seonduvad aspiratsiooni ja suruõhutööd.
- Pinkide etteande ja väljastuse automatiseerimisülesannete lahendamine.
- Varuosade ja hooldusvahendite operatiivne leidmine ning varuosade kriitilise varu tekitamine ja haldamine.
- Suuremate tööde ning elektritööde allhanke koordineerimine.
- Müüjafirmadega suhtlemine spetsiifiliste masinate hoolduse ja remondi asjus.
- Ettevõtte tootmise infrastuktuuritööd.

Ootused kandidaadile

- Täpsus ja korrektsus asjaajamises.
- Eesti ja vene keele oskus.
- Kasuks tuleb inglise keele baastasemel oskus.

Ettevõte pakub

*Huvitavat ja vastutusrikast tööd
*Väga head motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#641999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem