Puidutööstuse töötaja (puitdetailide valmistamine, pakkimine, abitööd)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360015

Tööpakkumise number

360015

Töö kirjeldus

* puitdetailide valmistamine, töötlemine (väljaõpe kohapeal)
* puitdetailide pakendamine pakkeliinil ja komplekteerimine vastavalt kvaliteedinõuetele
* töötamine käsitööriistadega
* tootmise abitööd

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
• oskab kasutada käsitööriistu
• on korrektne, täpne ja valmis meeskonnatööks
• on valmis füüsiliseks tööks kahes vahetuses

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• väljaõpet kohapeal
• stabiilset ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Virumaal Laekveres. Töö toimub kahes vahetuses: 6.00-14.30; 14.30.-23.00. Pakume tööandja poolt lõunat ja sportimissoodustust.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres ja Põltsamaal, meil töötab kokku 300 inimest.