Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670516

PUIDUTÖÖSTUSE TÖÖTAJA Põltsamaal

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 2. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on sõltuvalt ametikohast:

  • uste-akende montaaž (pressimine, koostamine, operatsioonid lihtsamatel puidutöö seadmetel)
  • erinevad puidutöö operatsioonid käsitööriistadega

Ootused kandidaadile

  • oskab töötada meeskonnas
  • oskab kasutada käsitööriistu

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd
  • toetavat meeskonda, väljaõpet ning häid töö- ja olmetingimusi
  • omatöötaja soodustusi (soe toit, Sport ID teenuste kasutamine jne)
  • tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu-Põltsamaa-Tartu ja Jõgeva-Põltsamaa-Jõgeva.

    Tööaeg: kahes vahetuses E-R 6.00-14.30; 14.30-23.00.
    Töökoht asub Põltsamaal Puhu teeristis.

Tööpakkumise number
#670516

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 400 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem