Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537396

Puidutööstuse töötaja Põltsamaal

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* materjalide etteandmine töökeskustes
* töökeskuse operaatori abistamine
* töökoha korrashoid ning kvaliteeditingimuste jälgimine

Töö on seotud raskuste käsitsi teisaldamisega.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
* valmis füüsiliseks tööks
* oskab töötada meeskonnas
* on valmis õppima ja arenema
* vähemalt 18-aastane

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
* stabiilset vahetustega tööd E-R (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
* tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu või Jõgeva suunalt
* omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID keskkonna sportimisteenused)
* erinevaid ühisüritusi sh. suvepäevi, jõulupidu

TÖÖKOHT ASUB PÕLTSAMAAL Puhu teeristi lähedal.

Lisainfo

Soovi korral on võimalik tulla tööle ka suvehooajaks.

Tööpakkumise number
#537396

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
25. mai 2018

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 440 inimest, ettevõtte käibest 95% eksporditakse.

Vaata rohkem