Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634189

Puidutööstuse töötaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:31. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

* töö tootmisseadmetega ja töökeskustega
* puitdetailide valmistamine, töötlemine
* erinevad abioperatsioonid (töökoha korrashoid, materjali ladustamine jms)

Ootused kandidaadile

* on korrektne, täpne ja kiire
* oskab töötada meeskonnas
* on valmis füüsiliseks tööks
* oskab töötada pingelistes olukordades

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
* toetavat meeskonda ning häid töö- ja olmetingimusi
* tööd E-R vahetustega (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
* tasuta bussitransporti tööl käimiseks mitmest eri asukohast (Rakverest, Kundast, Viru-Nigulast)
* omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID teenuste kasutamine)

Töökoht asub Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Ojakülas.
Helista ja küsi lisainfot Ojaküla tootmisjuhilt mob +372 520 9940. Võimalus kandideerida Palmako kodulehel.

Tööpakkumise number
#634189

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 430 inimest, ettevõtte käibest 95% eksporditakse.

Vaata rohkem