Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673419
Veebipõhine värbamine

Puidutööstuse hööveldaja

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd puidutööstusesse hooveldajatele.Keeleoskus pole oluline kuna tehases töötab palju eesti tööjõudu.Tegemist lihtsamate hööveldusmasinatega.Tööstus toodab puidust aknaid ja uksi.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus antud erialal.Kasuks tuleb soome keele oskus.

Tööd Soome ettevõttes,vajadusel pakub ettevõte elamispinda.Töömaa asub Helsinkist 500km kaugusel.Korra kuus küttekompensatsioon sinnasõiduks.

Tööpakkumise number
#673419

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 17 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Lisaino telefonil: +37255544184

Vaata rohkem