Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391336

Puidutööstuse abitööline

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume väga erinevat tööd. Sõltuvalt inimese oskustest on võimalikud tööd saagimine, hööveldamine, freesimine, tappimine, cnc, liimimine, pahteldamine, värvimine, lakkimine, pakkimine jms.

Nõudmised kandidaadile

töötahe
kohusetundlikkus
kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
igakuist tulemustasu
stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#391336

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. september 2015
Kuulutus sisestati:
11. august 2015

Puidutöötlemisettevõte Valge VN OÜ tegutseb alates 1997.aastast. Asume Viljandimaal, Saarepeedil. Meil töötab 45 inimest. Ettevõtte põhilisteks toodeteks on uksepakud ja -lengid ning lehtpuu liistud. Põhilisteks turgudeks on Soome, Rootsi, Norra, Taani, Läti ja Eesti. Ettevõtte 2015.a käive tuleb 2,5 miljonit eurot.

Vaata rohkem