Värsked tööpakkumised

Puidutööseadmete hooldetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180477

Tööpakkumise number

180477

Töö kirjeldus

Puidutööseadmere hooldus ja remont nii kliendi juures kui Nava müügikeskuses
Uute seadmete paigaldus, häälestus ja kliendikoolitus

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline eriharidus, soovitavalt mehhatroonika valdkonnas
• Soovitavalt eelnev töökogemus seadmete hoolduse alal
• Suhtlemis- ja teenindusvalmidus
• B-kategooria juhilubade olemasolu
• Arvuti kasutamise oskus
• Eesti ja vene keele oskus heal tasemel
• Inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• Meeldivat töökeskkonda
• Toetavat, sõbralikku ja professionaalset meeskonda
• Väljaõppe ja enesetäiendamise võimalusi
• Konkurentsivõimelist töötasu ja tööautot

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2009

Nava AS on tegutsenud Eestis 20 aastat ning kasvanud üheks tuntuimaks puidutööseadmete müüjaks ja tundjaks. Pakume kõike vajalikku nii puidutöötlemisega seotud tootmisettevõtetele kui ka hobikasutajatele.