Värsked tööpakkumised

Puidutööpinkide operaatorid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42071

Tööpakkumise number

42071

Töö kirjeldus

Vajatakse 2 nelikanthöövli operaatorit ja 2 puur-freespingi operaatorit.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses.

Ettevõte pakub

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Töö toimub vahetustes.
Nelikanthöövli operaatorite lisainfo telefonil 32 25 587; 51 65 614 Kaido
Puur-freespingi operaatorite lisainfo telefonil 32 25 567; 52 43 655 Kuido
Kuulutus kehtib 31.märtsini 2005.a. Informatsiooni saamiseks helistada antud telefoninumbritel või tulla kohale aadressil
Flexa Eesti AS, Vasta küla, 44001 Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2005
Kuulutus sisestati:
9. märts 2005