Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38394

Puidutööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate tööoperatsioonide teostamine tsehhis vastavalt meistri korraldustele:
materjali etteandmine seadmetele;
pooltoodangu liigutamine seadmete vahel;
toodangu komplekteerimine ja paigutamine jne;

Ootused kandidaadile

omad keskharidust;
tunned huvi töötamise vastu puidutööstusettevõttes ning Sinu eesmärgiks on rakendada ennast maksimaalselt parimate töötulemuste nimel;
ei jää hätta suhtlemisega eesti- ja vene keeles;
Sinu trumbiks on töökogemus tööstuses;
Sind iseloomustavateks sõnadeks on töökus, täpsus ja kohusetundlikkus.

Pakume Sulle, kui lojaalsele puidutöölisele tööd arenevas ja põnevas valdkonnas, koolitusi, karjäärivõimalusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Tootmiskompleks asub Tallinna kesklinnast ca 8 km kaugusel Harjumaal, Loo alevikus. Ettevõte pakub transporti tööle jõudmiseks ning koju saamiseks.

Tööpakkumise number
#38394