Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126320

Puidutööline 2päeva nädalas

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad tööoperatsioonid puidust nukumööblit tootvas väikeettevõttes.

Ootused kandidaadile

*Kohusetundlikkus
Soovitavalt:
Kokkupuudet puidutööga.

Ettevõte pakub

Võimalust teenida lisaraha
Meeldivat kollektiivi
Huvitavat töökogemust
Vajadusel transpordi hüvitist

Lisainfo

SOBIB HÄSTI PUIDUTÖÖST HUVITATUD PENSIONÄRILE VÕI TUDENGILE!!!
TÖÖAJAKS VÕIMALIK LEPPIDA KOKKU 2 KINDLAT TÖÖPÄEVA NÄDALAS (Kella 8-17ni)
Töö toimub Tartumaal Äksis.

Tööpakkumise number
#126320