Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71250

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust uste, akende, treppide valmistamine eritellimuse alusel.
Tööd on erinevad: välisuksed, siseuksed, aknad, trepid, spoonuksed.

Ootused kandidaadile

Eeldame eelnevat töökogemust.
Toote valmistamine toimub iseseisvalt algusest lõpuni.
Kvaliteetse töö teostamine.
Tähtaegadest kinnipidamine, kohusetundlikkus.
Paigaldusoskus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist tööd.
Tööle vastavat palka.
Tööriietust ja töövahendeid.
Riietusruum ja pesemisvõimalus.
Aastaringselt soojad tööruumid.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Ületunnid kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#71250
Puidutisler