Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25713

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust akende, uste, treppide ja köögimööbli valmistamine eritellimuste alusel.
Töötasustamine tükitöö alusel või tunnitööna

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus. Toote valmistamine algusest lõpuni.
Täpsus, kohusetundlikkus. Paigaldusoskus.

Tööle vastavat palka. Tööriietust.Sauna ja pesemisvõimalusi. Töövahendeid. Sõbralikku keskmise suurusega kollektiivi.
Stabiilset ja pikaajalist tööd.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#25713

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2003

Ettevõte tegeleb puidust toodete valmistamisega. Laenutab välja ehitusmehhanisme.

Vaata rohkem

Puidutisler