Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115204

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täispuidust uste ja akende valmistamine eritellimuse alusel.

Ootused kandidaadile

  • Toodete valmistamine toimub algusest algusest lõpuni.
Peab oskama tööjooniseid lugeda
  • Kvaliteetse ja oskusliku töö teostamine.
  • Tähtaegadest kinnipidamine, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja mitmekesist tööd.
  • Head palka. Palgamaksmine 2x kuus. Võimalus töötada töövõtu lepingu alusel.
  • Tööriietust ja töövahendeid.
Väljastpoolt Tallinna töötajatel aitame elamisega.
  • Riietusruum ja pesemisvõimalus.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Võimalik töötada limiteerimata tööajaga

Tööpakkumise number
#115204

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8000 - 18000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2007

Ettevõte tegeleb eritellimusel puidust uste,akende ja treppide valmistamisega

Vaata rohkem

Puidutisler