Värsked tööpakkumised

Puidutisler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34158

Tööpakkumise number

34158

Töö kirjeldus

Puidust akende, uste, treppide ja köögimööbli valmistamine eritellimuste alusel.
Kõik tööd on ainulaadsed, nagu klient hetkel soovib.
Viimistlustööd teeb maaler-viimistleja. Töökohaks on tsehh Tallinnas Heina tn 33.
Paigaldused toimuvad objektidel Tallinnas ja selle lähiümbruses. Tööriistad on garanteeritud.
Võimalik töötada ka tõõvõtu lepingu alusel.
Palka makstakse 2 korda kuus( avanss ja töötasu)

Nõudmised kandidaadile

Omad eelnevat töökogemust tislerina. Pead suutma iseseisvalt valmistada tahveluksi, spoonuksi ja sileuksi. Mantelaknaid ja tavalisi aknaid. Täispuidust treppide tegijatele töötasu soodustus.
Tunned puidutöötlemise tehnoloogiat ja tööpõhimõtteid.
Oled kohusetundlik,täpne ja kõrge vastutustundega.

Pakume Sulle sinu oskustele väärilist palka. Hinnalisa makstakse hetkel täispuidust trepi valmistajatele.
Häid olme tingimusi.Töövahendeid.
Sõbralikku keskmise suurusega kollektiivi.
Stabiilset ja pikaajalist tööd.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Ootame kandideerima neid tislereid, kes omavad tugevat soovi tõestada, et nad on professionaalsed töötajad.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2004
Kuulutus sisestati:
30. august 2004

Ettevõte tegeleb väärispuidust ja männist uste, treppide ja akende valmistamisega eritellimust alusel.