Värsked tööpakkumised

Puidutisler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33423

Tööpakkumise number

33423

Töö kirjeldus

• Puidust akende, uste, treppide ja köögimööbli valmistamine eritellimuste alusel.
Kõik tööd on ainulaadsed, nii nagu klient hetkel soovib. Viimistlustööd teeb maaler-viimistleja. Töökohaks on tsehh Tallinnas Pelgulinnas, kuid paigaldused toimuvad objektidel Tallinnas ja selle lähiümbruses. Tööriistad on garanteeritud.
• Tasustamine valdavalt tükitöö alusel ,võimalik töötada ka tõõvõtu lepingu alusel.
Palka makstakse 2 korda kuus.

Nõudmised kandidaadile

• Omad eelnevat töökogemust tislerina.
• Tunned puidutöötlemise tehnoloogiat ja tööpõhimõtteid.
Oled kohusetundlik,täpne ja kõrge vastutustundega.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle sinu oskustele väärilist palka.
Häid olme tingimusi.Töövahendeid.
Sõbralikku keskmise suurusega kollektiivi.
Stabiilset ja pikaajalist tööd.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Ootame kandideerima neid tislereid, kes omavad tugevat soovi tõestada, et nad on professionaalsed töötajad.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2004
Kuulutus sisestati:
9. august 2004
Brutopalk:
Alates 35 kuni 60 EEK tunnis

Ettevõte tegeleb väärispuidust ja männist uste, treppide ja akende valmistamisega eritellimust alusel.
Hetkel toimub pikka aega tegutsenud tootmisettevõtte reorganiseerimine.