Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26830

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puidust akende, uste, treppide ja köögimööbli valmistamine eritellimuste alusel.
  • Töötasustamine tükitöö alusel või tunnitööna

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus.
  • Toote valmistamine algusest lõpuni.
  • Täpsus, kohusetundlikkus.
  • Paigaldusoskus.

Ettevõte pakub

Tööle vastavat palka.
Tööriietust..
Töövahendeid.
Sõbralikku keskmise suurusega kollektiivi.
Stabiilset ja pikaajalist tööd.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#26830
Puidutisler