Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343520

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõik puidutisleri tööd

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikku töössesuhtumist,
Kvaliteetset tulemust igas toomisetapis,
Erialast töökogemust,
Soovitavalt erialast haridust,
Usaldusväärsust

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda,
Toetavat kollektiivi ja juhtkonda,
Arenemisvõimalust koos ettevõttega,
Motiveerivat töötasu,

Lisainfo

Tislerile jagab tööülesandeid tootmisjuht.

Tööpakkumise number
#343520

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
22. mai 2014

OÜ Supra Mööbel toodab täispuidust ja plaadist eritellimusmööblit ja standardtooteid. Firma on tegutsentud turul 10 aastat ning toodang turustatakse
peamiselt Eestis, kuid osaliselt ka Soomes. Töötame ühes vahetuses, ruumid on avarad ja töökeskkond hea. Ettevõte on stabiilselt kasvav ning omab kaasaegset seadmeparki.

Vaata rohkem

Puidutisler