Värsked tööpakkumised

Puidutisler Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125301

Tööpakkumise number

125301

Töö kirjeldus

Küprosel, Larnakas asuv ettevõte vajab puidutislerit.

Nõudmised kandidaadile

* Inglise keele oskus suhtlustasandil, lisaks ka erialase terminoloogia valdamine.
* meesterahvas vanuses 30-35.
* Vajalik on varasem kogemus antud erialal. Täpsemalt kogemus köögikappide, riidekappide ja vaheuste valmistamisel.

Ettevõte pakub

palk £100 CYP (Küprose naela) NÄDALAS = 2700 EEK NÄDALAS
tervisekindlustus
töölepingu kestvus 1 aastat (võimalus ka lepingut pikendada)
tööaeg 5 päeva nädalas E-R, 07.30 - 16.30, lõuna 1 tund; vajadusel ka ületundide tegemine vastavalt töötasule
majutus (vajaliku varustusega)

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.