Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194327

Puidutehnoloog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete juurutamine;
  • tootemuudatuste koordineerimine;
  • toote omaduste analüüs ja tootearendus;
  • kontrollsüsteemide loomine ja haldamine;
  • tootmisprotsesside efektiivsuse hindamine ning lahenduste otsimine.

Ootused kandidaadile

  • hea suhlemisoskus;
  • hea analüüsivõime;
  • jooniste lugemise ja tegemise oskus;
  • erialane haridus ja töökogemus puidutöötlemisettevõttes;
  • eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas;
  • vene keele oskus suhtlemistasandil;
  • täpsus ja kohusetunne;
  • valmidus töötada meeskonnas.

  • kasuks tuleb oskus töötada SolidWorks joonestusprogrammiga.

Ettevõte pakub

  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi;
  • mitmekülgset ja huvitavat tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • stabiilset töökohta;
  • meeldivat kollektiivi;
  • võimalust omandada rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus

Lisainfo

Avaldus koos lühikese elu- ja töökäigukirjeldusega saata CV Keskuse kaudu hiljemalt 23. aprilliks 2010 .

Tööpakkumise number
#194327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Door Solutions'i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. Rakveres asub ka grupi Baltimaade müügikontor, mis turustab JELD-WEN AS tooteid JELD-WEN kaubamärgi all.
Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on sise- ja välisuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku ligi 700 töötajat.

Vaata rohkem