Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533286

PUIDUPINKIDE OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses mahtude tõusuga otsime tublisid töökäsi puiduosakonda. Tööülesanneteks on pehmemööbli detailide ettevalmistus ja väljalõikus erinevatel puiduseadmetel. Materjalidest kasutatakse liimitud vineer ja muid materjale.

Ootused kandidaadile

Soovitatav erialane ettevalmistus või kogemus puutöö erialal töötamisel. Kasuks tuleb puidutöötlemise pinkidel töötamise ja jooniste lugemise oskus.

Huvitavat ja loovat tööd, arenemisvõimalusi. Töö on ühes vahetuses ja toimub kaasaegses kõigi mugavustega tootmiskompleksis. Asume Laagri alevikus, hea liiklustihedusega Pärnu mnt. ääres Tallinna linna piiril.

Tööpakkumise number
#533286

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6 - 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
7. mai 2018

AS NEISERI GRUPP on 20 aastat tegutsenud pehmet mööblit tootev ettevõte. Ettevõtte
peamised kliendid on Skandinaavia ja Kesk-Euroopa juhtivad mööbliketid. Ettevõte pakub oma
ala parimaid töötingimusi ja kasutab uudseimat tehnoloogiat.

Vaata rohkem