Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70617

Puidupingitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mööblidetailide valmistamine erinevatel tööpinkidel (erinevad saed, puurpingid, nelikanthöövelpingid, freespingid, lihvpingid, liimpress, sõrmjätkamisliin, UV-lakiliin jne.)

Ootused kandidaadile

  • hoolikus, püsivus, täpsus, kohusetunne
  • soov õppida ja areneda
  • kasuks tuleb varasem töökogemus puidu- ja mööblitöösuses

Ettevõte pakub

  • püsivat tööd rahvusvahelises edukas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööalast väljaõpet
  • tööle ja oskustele vastavat töötasu

Lisainfo

Töö on vahetustega.
Aruküla asub 25 km kaugusel Tallinnast, kohale saab rongi, bussi ja liinitaksoga.
Töötajatele on organiseeritud transport Kehra-Raasiku-Peningi-Kalesi-Aruküla-Kalesi-Peningi-Raasiku-Kehra.

Tööpakkumise number
#70617