Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #655186

Puidupingioperaator

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mida puidupingioperaator teeb?

  • Puidupingioperaator seadistab ja juhib tootmisliine;
  • vastutab tootmisplaani täitmise eest ning
  • tagab toodangu kvaliteedi.

Nõudmised kandidaadile

Mida Sinult ootame?

Huvi puiduvaldkonna, tiimitöö ning meie ettevõtte vastu, sest tööd teeme koos ja ühise eesmärgi nimel! Lisaks:

  • kesk- või keskeriharidust;
  • tehnilist taipu, täpsust ja arvutikasutamise oskust;
  • valmisolekut vahetustega tööks.

Ettevõte pakub

Mida Barrus pakub?

Huvitavat ja enesetäiendamist võimaldavat tööd komponenditööstuses, kus on kaasaegsed töövahendid ja kokkuhoidev meeskond! Lisaks:

  • pikaaegset ja stabiilset töösuhet ning kohapealset väljaõpet;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • tasuta bussitransporti Võru, Parksepa, Väimela, Kääpa, Lasva ja Vastseliina suunal;
  • sooja toitu lõunapausil;
  • sportimise ja vaba aja veetmise toetusi nii Sulle kui ka Su perele.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 17. juuliks ylle.velt[ät]barrus.ee või kandideeri CV Keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust, kutsume vestlusele ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#655186

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2020

Barrus on Võrumaa üks suurimaid puidutööstusi, kus töötab 250 inimest. Mõtleme ja tegutseme suurelt, roheliselt ja jätkusuutlikult ning otsime juurde inimesi, kellega koos toota liimpuidust komponente Skandinaavia ukse- ja aknatootjatele.

Vaata rohkem