Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306569

Puidupingi tööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* töötamine erinevatel puidutöötlemisseadmetel (tapimasin, frees, järkamissaag) ja/või
* töötamine jooniste põhjal erinevate käsitööriiistadega ja puiduseadmetel

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab puidutööalast haridust ja/või varasemat töökogemust puidutöötlemispinkidel vähemalt 1 aasta
  • oskab lugeda tööjooniseid
  • tunneb seadme tööpõhimõtteid ja põhilisi töötlemise režiime
  • on kiire, täpne, vastutustundlik ja valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • väljaõpet kohapeal
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd
  • tasuta bussitransporti tööle ja tagasi

Lisainfo

Töökoht asub Tartumaal Luunja vallas Kavastu külas (ettevõtte poolt tasuta bussitransport Tartu, Koosa ja Võnnu liinidel).
Töö toimub kahes vahetuses: 6.00-14.30; 14.45.-23.15

Tööpakkumise number
#306569

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv aia- ja suvemajade ning liimpuittoodete tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 280 inimest.

Vaata rohkem