Värsked tööpakkumised

Puidupingi tööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235405

Tööpakkumise number

235405

Töö kirjeldus

• töötamine lihtsamatel puidutöötlemisseadmetel (freesid, puurid, saed)

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
• omab puidualast haridust või varasemat töökogemust puidutöötlemispinkidel vähemalt 1 a.
• oskab lugeda tööjooniseid
• tunneb seadme tööpõhimõtteid ja põhilisi töötlemise režiime
• on kiire, täpne, vastutustundlik ja valmis koostööks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• stabiilset tööd ja korralikku töötasu
• toitlustamist kohapeal
• tasuta bussitransporti

Lisainfo

Töökoht asub Luunja vallas Kavastu külas (ettevõtte poolt tasuta bussitransport).
Töö toimub 2 vahetuses.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. august 2011
Kuulutus sisestati:
5. august 2011

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv tootmisettevõte, kelle põhitegevuseks on freesprussist aia- ja suvemajade ning liimpuittoodete tootmine. Ettevõtte käibest moodustab 97% eksport, peamiselt Saksamaale, Inglismaale, Prantsusmaale ja Itaaliasse. Asume Tartumaal, Kavastus. Meil töötab 250 inimest.