Värsked tööpakkumised

Puidupingi operaatorid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88119

Tööpakkumise number

88119

Töö kirjeldus

Pakume tööd höövli, liimpressi, sõrmjätkamisliini, mitmekettalise sae ja CNC kopeerfreesi operaatoritele. Vajadusel väljaõpe kohapeal.

Peamised tööülesanded:

  • tööpingi seadistamine
  • mööblidetailide valmistamine tööpingil

Nõudmised kandidaadile

  • hoolikus, püsivus, täpsus, kohusetunne
  • hea tehniline taip
  • soov õppida ja areneda
  • kasuks tuleb varasem töökogemus puidu- ja mööblitöösuses

Ettevõte pakub

  • püsivat tööd rahvusvahelises edukas ettevõttes
  • tööks vajalikku väljaõpet
  • väärilist töötasu

Lisainfo

Aruküla asub 25 min autosõidu kaugusel Tallinnast. Kohale saab rongi, bussi ja liinitaksoga.
Töötajatele on organiseeritud transport marsruudil Kehra-Raasiku-Peningi-Kalesi-Aruküla ja tagasi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2006

Rahvusvaheline kontsern Bodilsen A/S on Skandinaaviamaade üks juhtivaid mööblitootjaid. Bodilsenil on tehased ja esindused Taanis, Eestis, Suurbritannias ja Hiinas. AS Bodilsen Estonia on Arukülas asuv 135 töötajaga puitmööbli detaile tootev ettevõte.