Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146297

Puidupingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd mainekas palkmaju tootvas ettevõttes õppeajal operaatori-abi ja edaspidi operaatori ametikohal. Töökoht asub Tabasalus. Transport firma poolt.

Ootused kandidaadile

*Puidutöö kogemust
*Kohusetundlikkust
*Täpsust
*Õppimsivõimet

Konkurentsivõimelist palka, häid töötingimusi, arenguvõimalust.

Tööpakkumise number
#146297

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
31. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem