Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670557

Puidupingi operaator

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Raplamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 2. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Tootmisliini häireteta töö tagamine ja toodangule esitatavatest kvaliteedinõuetest kinnipidamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kohusetundlikke ja töökaid mehi ja naisi, kes oleks valmis
graafikuga tööks (12 tunnised vahetused sh. öised vahetused)

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti;
  • Sooja ja puhast töökeskkonda 2016.aastal valminud tootmishoones
  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;
  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, öisel ajal supp tasuta, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);
  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;
  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.

Tööpakkumise number
#670557

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem