Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715887

Puidupingi operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisliini seadistamine ja sujuva töö tagamine oma töölõigus

  • valminud toodete kvaliteedi ning vastavuse tagamine etteantud mõõtudele ja kvaliteedinõuetele

  • kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses

Ootused kandidaadile

  • hea pingetaluvus
  • tehniline taip, õpihimuline ja motiveeritud töötama nii üksi kui meeskonnas
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta edukas ettevõttes

  • konkurentsivõimelist töötasu, igakuist tulemustasu

  • hoolivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda

  • sportimise ja vaba aja veetmise võimalust

Tööpakkumise number
#715887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. august 2021
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2021

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 1 saeveski ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.

Vaata rohkem