Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97903

Puiduhöövli operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostada nelikanthöövli, lintsae ja kappimissae seadistus ning organiseerida nelikanthöövli, lintsae ja kappimissaagide häireteta tootmistöö.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb: Eelnev töökogemus puidutöötlemisettevõttes

Ettevõte pakub

Pakume sulle, kui lojaalsele töötajale:
* kaasaegset töökeskkonda
* tööle väärilist tasu
* motiveerivaid palgatingimusi

Lisainfo

Tööleasumise asukoht: Harjumaa, Loo alevik

Tööpakkumise number
#97903

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. mai 2007
Kuulutus sisestati:
5. märts 2007

OÜ TreTimber on Eesti erakapitalil põhinev puidutöötlemisettevõte, mis tegutseb aastast 1999.
TreTimber OÜ käive 2006. aastal oli 65 miljonit krooni.

Meie põhitegevusalaks on saematerjali töötlemine ja vahendus. Lisaks kuuse ja männi saematerjalile kasutame alates 2001. aastast tootmises ka lehise saematerjali.

2006. aasta jaanuaris valmis Loo alevikus, Harjumaal uus tehas. Seoses tootmise laiendamisega otsime oma meeskonda töötajaid.

Vaata rohkem