Puiduhakkuri operaator VIP5

MASSINER OÜ

Tööpakkumise number

579475

Töö kirjeldus

Mobiilse puiduhakkuri JENZ opereerimine - sõitmine objektile, hakkepuidu tegemine metsas võsast, raiejäätmetest ning tüvestest ja laadimine veokitele.
Puiduhakkuri hooldus ja jooksev remont. Suhtlemine klientide ja veokorraldajaga, tööülesannete vastuvõtt, täitmine ja aruandluse koostamine ning edastamine. Autojuhtidele vajaliku info edastamine töö korraldamiseks oma hakkuri teenindamisel. Töö ööbimisega veoki kabiinis. Töö graafik kokkuleppel 5 tööl ja kaks vaba. Töö asukoht üle Eesti, enamasti Pärnu- ja Viljandimaa


Nõudmised kandidaadile

C-kategooria juhtimisõigus. Eelnev töökogemus hakkurijuhi, ekskavaatorijuhi või metsaveoautojuhina. Silmapaistev tehniline taip. Võimekus vastu võtta, koostada ja edastada dokumente tahvelarvutis või selle õppimiseks. Ladus suhtlemisoskus. Soov ja oskus korraldada autojuhtidest kaastöötajate tööd. Olukorra ning probleemide hindamise, kirjeldamise ja lahedamise oskus.


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline töötasu, korralik remondibaas, pidev lepingutega tagatud töö. Lugupidav ja toetav suhtumine.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Brutopalk:
kuni 2600 EUR kuus
Soovin kandideerida

Puiduhakkuri operaator


MASSINER OÜ

Massiner OÜ on 2008.a asutatud ettevõte, mis tegeleb masinateenuste osutamisega. Pakume teenuseid ratastraktorite, roomikekskavaatorite, roomikbuldooseri ja puiduhakkuritega.

Vaatan ettevõtte profiili